aktualizováno: 06.01.2017 08:15:29 

COOPYDOOP párty band

Vystoupení

 

 

datum den místo,město od-do druh akce stav jednání hudebníci
26.12.2016 po Planá Maxim 21:00-01:00 Štěpánská zábava ujednáno
2017       2017    
06.01.2017 Beroun Plzeňka 20:00-01:00 Maturitní ples                 záloha zaplacena sml.uzavřena
13.01.2017 Tábor Univerzita 19:00-24:00 Maturitní ples IS4           záloha zaplacena sml.uzavřena
14.01.2017 so Tábor Čelkovice 20:00-24:00 Sousedský ples sml.uzavřena
14.01.2017 so Obrataň sport.hala 20:00-03:00 Myslivecký ples              záloha zaplacena sml.uzavřena
14-21.1.   Filip Volno        
20.01.2017 Maxim Planá 19:00-24:00 Večírek HP tronic jednání
21.01.2017 so Trhové Sviny 20:00-03:00 Sportovní ples sml.uzavřena
21.01.2017 so Stádlec 20:00-02:00 Šipkový ples                    záloha zaplacena sml.uzavřena
27.01.2017 KD Soběslav 19:00-02:00 Maturitní ples Gymnazia záloha zaplacena sml.uzavřena
28.01.2017 so KD Košice 20:00-03:00 Hasičský ples  4 ročník sml.uzavřena
03.02.2017 Střelnice J.Hradec 20:00-02:00 Vojenský ples              zamluveno do ledna  
04.02.2017 so Vlasenice 19:30-01:30 Obecní ples                     záloha zaplacena sml.uzavřena
11.02.2017 so Zvěrotice 20:00-02:00 Ples SDH Tučapy             záloha zaplacena sml.uzavřena
11.02.2017 so Sokolovna Planá 19:00-24:00 Maškarní zábava sml.uzavřena
17.02.2017 KD Jihlava 19:00-02:00 Maturitní ples                 záloha zaplacena sml.uzavřena
17.02.2017 Sport.hala Vodňany 20:00-01:30 Zdravotnický ples + Petr Kotvald záloha zaplacena sml.uzavřena
18.02.2017 so Popelín 20:30-02:30 Ples SDH                        záloha zaplacena sml.uzavřena
24.02.2017 Bujanov  20:00-02:00 Ples OSVČ                       záloha zaplacena sml.uzavřena
25.02.2017 so Filip volno        
25.2.-4.3.   Čapla volno        
11.03.2017 so Pechova Lhota 20:00-02:00 Pyžamový ples                záloha zaplacena sml.uzavřena   
17.03.2017 Gerbera Č.B. 20:00-02:00 Sportovní ples SK Slavia   záloha 17.1. sml.uzavřena +1
10.06.2017 so Zámek Loučeň 18:00-24:00 svatba                            záloha 10.2. sml.uzavřena
10-17.6.   Čapla volno        
17.06.2017 so Jaronín 18:00-24:00 svatba                            záloha 17.2. sml.uzavřena
01.07.2017 so Byňov 16:00-22:00 Svatba                            záloha 1.4. sml.uzavřena
15.07.2017 so Monínec 18:00-24:00 Svatba                            záloha 15.2. sml.uzavřena
15.07.2017 so Nová Ves u Č.B. 17:00-23:00 Svatba                            záloha 15.2. sml.uzavřena
22.07.2017 so S.Ústí II 19:00-24:00 Sofbalový turnaj  
21-29.7.   Jana volno        
18.08.2017 Zvíkov  17:00-23:00 Svatba                           záloha 18.2. sml.uzavřena
16.09.2017 so Černovice 21:00-03:00 Pouťová 10 ročník          poslat plakáty 16.7. dohodnuto  
04.11.2017 so Palcát Tábor 19:00-24:00 Maturitní ples SPŠ sml.odeslána  
2018     2018      
26.01.2018 KD Vodňany 19:00-24:00 Maturitní ples Trivis          záloha 26.8. sml.uzavřena +4
30.11.2018 Třeboň Roháč 19.00-24:00 Maturitní ples SOŠ a SOU záloha 30.11.  sml.uzavřena +3

 

 

 
 
 
 
TOPlist