Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.04.2018 08:09:36 

COOPYDOOP párty band

Míla Kuttelwascher

Na základní škole navštěvoval LŠU v oboru klarinet saxofon. Po nedočkavém získání občanského okamžitě nastoupil do krajského přeboru skupiny Disk kde jako benjamínek začal svou éru hrou na basovou kytaru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na vojně se k hudbě sice moc nedostal ale po návratu se pomalu zotavoval po pauze a nastoupil do nově založené taneční skupiny Vega. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kde jako mladý rebel začal prosazovat vlastní tvorbu. Na přelomu roku 1988 a 89 se tato skupina přejmenovává na Extract. A tam dobývá několik let podia s vlastními skladbami a zpěvem. 

 

I přes dlouhá očekávání se po několika letech začaly plnit sály a parkety. Což je pro něj velice příjemný úspěch aniž by využíval při své autorské činnosti nějakých médií. Za tu dobu se setkal s plno známými úžasnými hudebníky.Což v něm nechalo krásnou stopu hudby a zážitků.

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

V roce 1994 opouští skupinu a dává si delší hudební oddech. I když to moc nedodržuje dostává drobné zakázky pro podkladovou hudbu videí a prezentací. Pochopitelně hostuje i v několika tanečních skupinách i hostoval v různých rockových kapelách i jako autor. Po čase opět se skupinou, dnes Starý Extract zase vystupuje. Při tom až do dnes objevuje kouzlo hudebních studií…

  
 

 
 
TOPlist